Rozkład jazdy

KRAŚNIK - WARSZAWA przez Opole Lub. , Puławy

L, 1-6 Lm Nm+ L.p. Przystanki Km
6:00 11:10 15:00 1 Kraśnik ul. Jagiellońska d.a.P.P.K.S 0
6:02 11:12 15:02 2 Kraśnik ul. Urzędowska os. Piaski I 2
6:12 11:22 15:12 3 Kraśnik Dzielnica Fabryczna (główny) 7
6:18 11:28 15:18 4 Urzędów Rynek ul. Opolska 12
6:22 11:32 15:22 5 Wierzbica 15
6:34 11:44 15:34 6 Godów 25
6:38 11:48 15:38 7 Puszno Szkoła 28
6:50 12:00 15:50 8 Opole Lubelskie ul. Strażacka 38
7:01 12:11 16:01 9 Karczmiska 47
7:37 12:45 16:35 10 Puławy ul. Wojska Polskiego 75
9:28 14:38 18:28 11 Warszawa ul. Trawiasta 01/02 188
9:40 14:50 18:40 12 Warszawa PKIN Plac Defilad Nr 1
(Wjazd od ul. E.Plater)
198

 

WARSZAWA - KRAŚNIK przez Puławy, Opole Lub.

L, 1-6 Lm Nm+ L.p. Przystanki Km
14:00 17:40 19:25 1 Warszawa PKIN Plac Defilad Nr 1
(Wjazd od ul. E.Plater)
0
14:20 17:52 19:37 2 Warszawa ul. Trawiasta 01/02 10
16:03 19:45 21:30 3 Puławy ul. Wojska Polskiego 123
16:39 20:19 22:04 4 Karczmiska 151
16:50 20:30 22:15 5 Opole Lubelskie ul. Strażacka 161
17:02 20:42 22:27 6 Puszno Szkoła 171
17:06 20:46 22:31 7 Godów 174
17:18 20:58 22:43 8 Wierzbica 185
17:22 21:02 22:47 9 Urzędów Rynek ul. Opolska 188
17:28 21:08 22:53 10 Kraśnik Dzielnica Fabryczna (główny) 193
17:38 21:18 23:03 11 Kraśnik ul. Urzędowska os. Piaski I 197
17:40 21:20 23:05 12 Kraśnik ul. Jagiellońska d.a.P.P.K.S 198

 

KRAŚNIK - WARSZAWA przez Ostrowiec Św., Radom

L Nm L.p. Przystanki Km
6:40 14:05 1 Kraśnik dzielnica fabryczna (Główny) 0
6:50 14:15 2 Kraśnik ul. Jagiellońska 8
7:10 14:35 3 Gościeradów Szkoła 25
7:26 14:51 4 Annopol Rynek 38
7:38 15:03 5 Ożarów Dworzec Autobusowy 48
8:05 15:30 6 Ostrowiec Św. ul. Żabia d.a. PKS 68
10:45 18:10 7 Warszawa Plac Defilad 1 223

 

WARSZAWA - KRAŚNIK przez Radom, Ostrowiec Św.

L Nm L.p. Przystanki Km
11:50 19:10 1 Warszawa Plac Defilad 1 0
14:30 21:50 2 Ostrowiec Św. ul. Żabia d.a. PKS 155
14:57 22:17 3 Ożarów Dworzec Autobusowy 175
15:09 22:29 4 Annopol Rynek 185
15:25 22:45 5 Gościeradów Szkoła 198
15:45 23:05 6 Kraśnik ul. Jagiellońska 215
15:55 23:15 7 Kraśnik dzielnica fabryczna (Główny) 223

 



L - Nie kursuje 25 i 26 XI, 01 I, pierwszy i drugi dzień wielkanocy
N - Nie kursuje 25. XII i pierwszy dzień wielkanocy
m - Nie kursuje w Wigilię i przeddzień nowego roku.
1-6 - Kursuje od poniedziałku do soboty
+ - Kursuje w niedziele i święta