Trasa Annopol-Warszawa - Rozkład jazdy

Rodzaj komunikacji: Pospieszna
Linia komunikacyjna R – regularny przewóz osób

Annopol-Warszawa przez Kraśnik, Opole Lub., Puławy

Informacja w godz. 8:00 - 18:00, tel.: 503-499-822


d,E dm  amw +  Przystanki komunikacyjne i dworce 
 5:35  10:35  14:25  Annopol ul .Rynek 01
 5:47  10:47  14:37  Gościeradów 74-1879-02
 5:58  10:58  14:48  Olbięcin 74-1977-02
 6:10  11:10  15:00  Kraśnik ul.Lubelska 47
Węzeł Jagiellońska
 6:13  11:13  15:03  Kraśnik ul. Urzędowska Piaski I B33
 6:20  11:20  15:10  Kraśnik ul. Krasińskiego Węzeł Mickiewicza A7
 6:27  11:27  15:17  Urzędów Rynek ul. Opolska 833/17
 6:33  11:33  15:23  Wierzbica 833/15
 6:44  11:44  15:34  Godów 2 2632L
6:50  11:50  15:40  Puszno Godowskie 1 2626L
7:01  12:01  15:51  Opole Lubelskie ul. Stary Rynek
7:13  12:13  16:03  Karczmiska 824/68
7:37  12:37  16:27  Puławy ul. Wojska Polskiego – Dworzec PKS 155
9:09  14:09  17:59  Warszawa ul. Trawiasta 01
9:25  14:25  18:15  Warszawa PKiN Plac Defilad Nr 1

Warszawa-Annopol przez Puławy, Opole Lub., Kraśnik

Informacja w godz. 8:00 - 18:00, tel.: 503-499-822


d,E dm  amw +  Przystanki komunikacyjne i dworce 
14:00 17:40 19:20 Warszawa PKiN Plac Defilad Nr 1
14:16 17:56 19:36 Warszawa ul. Trawiasta 02
15:48 19:28 21:08 Puławy ul. Wojska Polskiego – Dworzec PKS 254
16:12 19:52 21:32 Karczmiska 824/67
16:24 20:04 21:44 Opole Lubelskie
ul. Stary Rynek
16:35 20:15 21:55 Puszno Godowskie 1 2626L
- - - -
16:52 20:32 22:12 Wierzbica 833/16
16:58 20:38 22:18 Urzędów Rynek 2701/35
17:05 20:45 22:25 Kraśnik ul. Krasińskiego Węzeł Mickiewicza A7
17:12 20:52 22:32 Kraśnik ul. Urzędowska Piaski I B34
17:15 20:55 22:35 Kraśnik ul. Lubelska 47
Węzeł Jagiellońska
17:27 21:07 22:47 Olbięcin 74-1976-01
17:38 21:18 22:58 Gościeradów 74-1878-01
17:50 21:30 23:10 Annopol ul .Rynek 01

Legenda:
d – nie kursuje 25 i 26 XII , 01 I , pierwszy i drugi dzień Wielkanocny
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
a – nie kursuje pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII  
+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
w – nie kursuje w dzień Bożego Ciała